پرسش‌های شما
۱ بلیط چه ایرلاین‌هایی را می‌توانم‌ در سایت علی‌بابا جستجو و خریداری کنم؟

بلیط تمام خطوط هوایی که از ایران یا به ایران پرواز دارند در سایت علی‌بابا موجود است؛ ایرلاین‌هایی مثل لوفت‌هانزا، امارات، قطرایرویز، ترکیش‌ایر، ایرفرانس، کی‌ال‌ام، آئروفلوت، آلیتالیا، اوکراینی و ده‌ها ایرلاین دیگر. همچنین بلیط پروازهای خارجی ماهان، ایران‌ایر، آتا و دیگر ایرلاین‌های ایرانی که پرواز خارجی دارند هم روی سایت علی‌بابا به فروش می‌رسد.

۲ آیا بلیط پروازهایی را که هم مبدا و هم مقصد آن‌ها خارج از ایران است، می‌توانم از سایت علی‌بابا بخرم؟

بله. بسیاری از پروازهای داخلی کشورهای دیگر، یا شهرهای اروپایی به یکدیگر را می‌توانید روی سایت علی‌بابا پیدا کنید. به عنوان مثال اگر یک ایرلاین اروپایی پروازی از رم به پاریس یا آمستردام به بارسلون داشته باشد، می‌توانید بلیط آن را به صورت ریالی از ما بخرید.

۳ آیا ساعت، قیمت و دیگر مشخصات پروازها روی سایت علی‌بابا قطعی است؟

بله، آنچه پس از جستجوی پرواز مورد نظر خود روی سایت علی‌بابا می‌بینید، برنامه‌ی قطعی پروازهای ایرلاین‌هاست که به ریال محاسبه شده است. اگر احیانا تغییری در ساعت یا برنامه‌ی پرواز به وجود بیاید، از طریق پشتیبانی سایت علی‌بابا به اطلاع شما خواهد رسید.

۴ آیا پروازهای چارتر خارجی هم روی سایت علی‌بابا عرضه می‌شود؟

بله. بلیط کلیه‌ی پروازهای چارتر خارجی که از سوی ایرلاین‌های داخلی یا خارجی برای فروش عرضه می‌شوند را می‌توانید روی سایت علی‌بابا ببینید.

۵ آیا برای خرید بلیط ایرلاین‌های خارجی، نیازی به کردیت‌کارت یا روش‌های پرداخت ارزی خواهم داشت؟

به هیچ وجه. شما هزینه‌ی بلیط را به صورت ریالی و با همین کارت‌های شتاب که در دست دارید، تنها با داشتن رمز دوم کارت خواهید پرداخت و بلیط شما بلافاصله صادر خواهد شد.

۶ آیا می‌توانم پیش از خرید بلیط با کارشناسان شما مشورت کنم؟

البته! کافی است با تلفن ۰۲۱-۴۳۹۰۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان ما ۲۴ساعته پاسخگوی سوالات شما درباره‌ی مسیرهای پروازی، شرایط ویزا و دیگر موارد خواهند بود تا شما با خیال راحت بلیط خود را بخرید.

۷ آیا خرید بلیط پروازهای خارجی از علی‌بابا واقعا آنلاین است؟

تردید نکنید! کلیه‌ی فرایندهای جستجو، مقایسه، خرید و صدور بلیط پروازهای خارجی در سایت علی‌بابا صددرصد آنلاین است. پس از خرید بلیط از سوی شما، در صورتی که کارشناسان ما متوجه مغایرتی در اطلاعات گذرنامه‌ی شما با بلیط صادرشده شوند، یا مشکلی درباره‌ی ویزای شما وجود داشته باشد، با شما تماس خواهند گرفت.

۸ چرا علی‌بابا تمام بلیط‌های ارزان را ندارد؟

علی‌بابا متصل به یک موتور جستجوی آنلاین و اتوماتیک جهانی است. بعضی از پروازهای چارتر داخلی یا محلی که فقط در مواقع خاص و به سفارش آژانس‌های مسافرتی کوچک انجام می‌شوند و قیمت آن‌ها بسته به شرایط تغییر می‌کند ، ممکن است در جستجوی شما دیده نشوند. علی‌بابا تنها پروازهایی را به شما عرضه می‌کند که نسبت به اعتبار آن‌ها اطمینان دارد.

۹ تقویم قیمتی چیست و چه کمکی به من می‌کند؟

امکان Flexible Date یا تقویم قیمتی، خدمت منحصربه‌فردی است که در علی‌بابا خواهید یافت. با استفاده از این تقویم که پس از جستجوی بلیط شما نمایش داده می‌شود، قیمت بلیط‌های ۳ روز قبل و ۳ روز بعد از تاریخ مورد نظر شما در جدولی نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با تغییر کوچکی در برنامه‌ی سفر خود، هزینه‌ی بلیط را حتی تا نصف کاهش دهید!

۱۰ آیا بلیط‌های خارجی علی‌بابا قابل استرداد است؟

بله. در صورتی که بلیط پرواز خارجی خود را کنسل کنید یا به هر دلیلی پرواز شما انجام نشود، وجه بلیط شما پس از تماس تلفنی و پس از کسورات قانونی به حساب‌تان برخواهد گشت.