جستجوی بلیط هواپیما ( یک طرفه - رفت و برگشت )

تا کی می توانم از کد تخفیف استفاده کنم؟ پس از آن که ایمیل خود را وارد کردید، تا ۲۰ آبان ۹۵ می‌توانید از کد تخفیفی که برایتان ارسال می‌شود استفاده نمایید.
بلیط کدام ایرلاین های بین المللی را می توانم خریداری کنم؟ تمامی ایرلاین‌ها!
لوفتهانزا، ایرفرانس، اتحاد، قطری، ترکیش‌ایر، ماهان ایران‌ایر، آلیتالیا و ...
چه کسی اعتبار بلیط مرا تضمین می کند؟ علی‌بابا، معتبرترین و باسابقه‌ترین سامانه خرید بلیط هواپیما، اعتبار بلیط آنلاین شما را ۱۰۰ % تضمین می‌کند.
پرسش‌های شما درباره‌ی هدیه‌ی ویژه‌ی علی بابا
۱ هدیه‌ی ویژه‌ی علی بابا دقیقاً چیست؟ این هدیه، یک کد تخفیف تا ۱۰ درصد، فقط برای اولین خرید بلیط پروازهای خارجی از سایت علی بابا است.
۲ من فعلا قصد سفر خارجی ندارم، آیا باید بلافاصله از سایت خرید کنم تا بتوانم از کد تخفیف استفاده کنم؟ خیر. شما تا ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۵ فرصت دارید تا در اولین خرید ‍پرواز خارجی خود از آن استفاده کنید.
۳ چگونه باید از هدیه‌ام استفاده کنم؟ پس از جستجو و انتخاب پرواز خود و پیش از تکمیل فرایند خرید، کد تخفیف خود را در کادر مربوطه وارد کنید. مبلغ تخفیف در پیش فاکتور مشاهده شده و از مجموع هزینه شما کم خواهد شد.
۴ آیا می‌توانم چند بار از این کد تخفیف استفاده کنم؟ خیر. شما می‌توانید فقط در اولین خرید خود از آن استفاده کنید.
۵ آیا می‌توانم این کد تخفیف را در پروازهای داخلی استفاده کنم؟ خیر. این کد فقط در اولین خرید بلیط پروازهای خارجی معتبر است.
۶ آیا می‌توانم این کد تخفیف را در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟ مهم نیست بلیط پرواز خارجی مورد نظر را به نام چه کسی خریداری کنید، اما هنگام خرید بلیط باید با همان ایمیلی که کد تخفیف را دریافت کرده اید، وارد سایت شده و خرید کنید.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی و جهانگردی علی‌بابا می باشد.