رزرو هتل های 3 ستاره تهران

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های تهران - ایران 19 آذر تا 20 آذر (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین هتل های 3 ستاره تهران بر اساس نظر مسافران کدامند؟
از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود یک هتل در گروه بهترین هتل های 3 ستاره تهران قرار بگیرد، خدمات و امکانات رفاهی مناسب، فضای خوب، رفتار حرفه‌ای پرسنل و البته قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه است. به این ترتیب هتل پامچال، هتل ولیعصر، هتل بلوط و هتل آماتیس از بهترین هتل‌ها از دیدگاه مسافران هستند.
بهترین هتل های 3 ستاره تهران برای خانواده ها کدامند؟
یک هتل خوب برای اقامت خانوادگی، هتلی است که برای کودکان هم خدمات و امکانات خوبی داشته باشد. همچنین هتل‌های مناسب خانواده باید قیمت‌های معتدل‌تری هم داشته باشند. با توجه به این موارد هتل مارلیک، هتل مشهد، هتل مروارید، هتل بهار و هتل شهر از بهترین هتل های 3 ستاره تهران برای خانواده ها محسوب می‌شوند.
بهترین هتل های 3 ستاره تهران برای اقامت در سفرهای کاری کدامند؟
هتل های 3 ستاره برای اقامت در سفرهای کاری یا باید به فرودگاه نزدیک باشند یا به مسیرهای اصلی شهر. با توجه به این موضوع می‌توان گفت هتل حجاب و هتل ورنوس در بلوار کشاورز، هتل ساینا در خیابان ولیعصر، هتل ولیعصر در خیابان ولیعصر، هتل پامچال و هتل مروارید در میدان هفت‌تیر و همینطور هتل جهان و هتل امیر در خیابان طالقانی از بهترین هتل‌ها هستند. این هتل‌ها به مسیرهای اصلی شهر نزدیک بوده و با اقامت در آن‌ها می‌توان به خیابان‌ها و اتوبان‌های شاهراه به راحتی دسترسی داشت.
رزرو هتل های 3 ستاره تهران با بیشترین تخفیف و بهترین قیمت. مشاهده لیست کامل هتل های 3 ستاره تهران روی نقشه و رزرو آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا