هتل های ارزان تهران

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های تهران - ایران 30 خرداد تا 31 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین هتل های ارزان تهران بر اساس نظر مسافران کدامند؟
از ویژگی‌های مهمی که باعث قرار گرفتن یک هتل در گروه بهترین‌هاست، امکانات و خدمات خوب، فضای تمیز و مناسب، رفتار حرفه‌ای پرسنل و البته قیمت اقتصادی است. با در نظر گرفتن این موارد هتل حافظ، هتل آراد، هتل فردوسی و هتل آورین از بهترین هتل‌ها از دیدگاه مسافران هستند.
بهترین هتل های ارزان تهران برای خانواده ها کدامند؟
یک هتل خوب برای اقامت خانوادگی، هتلی است که برای کودکان هم خدمات و امکانات خوبی داشته باشد. همچنین هتل‌های مناسب خانواده باید قیمت‌های معتدل‌تری هم داشته باشند. با توجه به این موارد هتل الیان، هتل ساسان، هتل آسیا و هتل خیام از بهترین هتل های ارزان تهران برای خانواده ها محسوب می‌شوند.
بهترین هتل های ارزان تهران برای اقامت در سفرهای کاری کدامند؟
هتل های ارزان برای اقامت در سفرهای کاری یا باید به فرودگاه نزدیک باشند یا به مسیرهای اصلی شهر. با توجه به این موضوع می‌توان گفت هتل فردوسی در خیابان فردوسی، هتل الیان در میدان امام خمینی، هتل خیام در میدان بهارستان، هتل پامچال و هتل مروارید در میدان هفت‌تیر و همینطور هتل اورین در میدان انقلاب و هتل اطلس در خیابان طالقانی از بهترین هتل‌ها هستند. این هتل‌ها به مسیرهای اصلی شهر نزدیک بوده و با اقامت در آن‌ها می‌توان به خیابان‌ها و اتوبان‌های شاهراه به راحتی دسترسی داشت.
ارزان ترین هتل های تهران - هتل های تهران با قیمت کم