رزرو هتل های 4 ستاره تهران

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های تهران - ایران 23 خرداد تا 24 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین هتل های 4 ستاره تهران بر اساس نظر مسافران کدامند؟
از نظر مسافران بهترین هتل های 4 ستاره تهران باید خدمات، امکانات رفاهی باکیفیت، رفتار حرفه‌ای و البته قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشند. با توجه به این ویژگی‌ها هتل پارسیان اوین، هتل هویزه، هتل پارسیان انقلاب، هتل ایبیس و هتل آتانا از بهترین هتل های 4 ستاره تهران محسوب می‌شوند که خدمات رفاهی مناسب و قیمت بسیار خوبی به مسافران ارائه کرده‌ و امتیاز بیشتری هم به دست آورده‌اند.
بهترین هتل های 4 ستاره تهران برای خانواده ها کدامند؟
هتل‌هایی که امکانات رفاهی مناسبی برای کودکان دارند، فضای سالم و خانوادگی دارند، خدمات متنوع و البته قیمت‌های نسبتا معتدلی دارند، گزینه‌های خوبی برای اقامت خانوادگی هستند. به این ترتیب بهترین هتل های 4 ستاره تهران برای خانواده ها هتل پاریز، هتل فردوسی، هتل فردوسی، هتل بزرگ و هتل آساره هستند که تجربه اقامتی بسیار خوبی برای خانواده‌های کم یا پر جمعیت فراهم می‌کنند.
بهترین هتل های 4 ستاره تهران برای اقامت در سفرهای کاری کدامند؟
هتل ایبیس در ضلع جنوبی فرودگاه امام خمینی از بهترین هتل‌ها با فضای کاری است. همچنین هتل پارسیان انقلاب، هتل هویزه و هتل آتانا در خیابان طالقانی به لطف وقعیت جغرافیایی خود به خیابان‌های اصلی شهر دسترسی مناسبی دارند. از دیگر هتل‌هایی که در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته می‌توان به هتل ارم در میدان ونک اشاره کرد.
رزرو هتل های 4 ستاره تهران با بیشترین تخفیف و بهترین قیمت. مشاهده لیست کامل هتل های 4 ستاره تهران روی نقشه و رزرو آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا