هتل های نزدیک فرودگاه تبریز

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های تبریز - ایران 16 آذر تا 17 آذر (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

هتل های نزدیک فرودگاه تبریز کدامند؟
بسیاری از مسافران هتل های نزدیک فرودگاه تبریز را در سفر به این شهر انتخاب می‌کنند؛ به‌ ویژه اگر قصد اقامتی کوتاه‌مدت را در تبریز داشته باشند. هتل آپارتمان استقلال تبریز از نزدیک‌ترین اقامتگاه‌های اطراف فرودگاه شهید مدنی است. این هتل سه ستاره در خیابان شهریار، قبل از خیابان سید حمزه اوستی قرار دارد. فاصله یک کیلومتری هتل آپارتمان استقلال نسبت به جاذبه‌های دیدنی تبریز از نقاط قوت این هتل فرودگاهی محسوب می‌شود.
هتل های ارزان نزدیک فرودگاه تبریز کدامند؟
اگر هتل دو ستاره سینا تبریز را برای اقامت انتخاب کنید، درعرض 20 دقیقه از فرودگاه به هتل می‌رسید. این هتل نزدیک کلیسای کاتولیک و خانه مشروطه تبریز واقع شده است. هتل سه ستاره کاسپین موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد که دسترسی به فرودگاه شهید مدنی و ایستگاه راه‌آهن تبریز را راحت‌تر می‌کند. این هتل در خیابان شهید بهشتی، روبه‌روی خانه معلم قرار دارد. قیمت رزرو اتاق در هتل دو ستاره آذربایجان کاملا اقتصادی و مناسب برای سفر با بودجه کم است. برای سرو بهترین غذاهای سنتی و محلی تبریز سری به رستوران این هتل بزنید که در طبقه اول هتل آذربایجان فعالیت می‌کند. هتل سه ستاره کسری در بهترین منطقه و خوش‌ آب‌وهواترین قسمت تبریز واقع شده است. این هتل سه ستاره حدود 30 تا 35 دقیقه تا فرودگاه شهید مدنی تبریز فاصله دارد.
هتل های لوکس نزدیک فرودگاه تبریز کدامند؟
یکی از هتل های لوکس نزدیک فرودگاه تبریز هتل چهار ستاره گسترش است. این هتل 12 کیلومتر تا فرودگاه شهید مدنی فاصله دارد؛ شما می‌توانید این مسیر را طی 16 دقیقه طی کنید. در هتل گسترش شما به امکاناتی مانند باشگاه بدنسازی، آرایشگاه، فروشگاه، پارکینگ، رستوران، کافی‌شاپ، سالن اجتماعات و... دسترسی خواهید داشت. مجلل‌ترین هتل پنج ستاره شهر نوقا و اریس، هتل لاله پارک تبریز است. شاید بتوان لاله پارک را از هتل‌های پرهزینه تبریز دانست. اتاق دلوکس یک تخته ارزان‌ترین و سوئیت جونیور دو نفره گران‌ترین واحد اقامتی در این هتل هستند. لاله پارک فقط 22 دقیقه از فرودگاه تبریز و 28 دقیقه از ایستگاه بین‌المللی راه‌آهن فاصله دارد. هتل چهار ستاره بین‌المللی تبریز را می‌توانید در بزرگراه استاد شهریار و خیابان امام خمینی پیدا کنید. نزدیکی این هتل به فرودگاه شهید مدنی به‌اندازه‌ای است که طی 17 دقیقه به فرودگاه می‌رسید. این هتل فاصله کمی تا سازمان‌های اداری، دانشگاهی و فرهنگی تبریز دارد.
چرا هتل های تبریز را از علی بابا رزرو کنیم؟
در سایت علی بابا فهرستی از هتل های نزدیک علی بابا را می‌بینید. شما می‌توانید این هتل‌ها را از نظر موقعیت مکانی، تمیزی و نظافت، امکانات و خدمات، نظرات کاربران و کیفیت اتاق‌ها با هم مقایسه کنید. در این سایت فاصله هتل تبریز مانند هتل شهریار تبریز را نسبت به جاذبه‌های گردشگری شهر و مراکز مهم اداری و فرهنگی می‌بینید.
بهترین هتل های نزدیک فرودگاه تبریز- رزرو آنلاین هتل های اطراف فرودگاه تبریز در علی بابا