بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های مشهد - ایران 08 خرداد تا 09 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم کدامند؟
ترافیک بالای گردشگر در طول سال به ‌ویژه تعطیلات تابستانی، اعیاد یا مناسبت‌های مذهبی و تعطیلات بهاری باعث شده هتل‌های زیادی در مشهد و نزدیک حرم ساخته شود. این هتل‌ها رنج قیمتی مختلفی دارند؛ دلیل اصلی آن تنوع امکانات و خدماتی است که در هریک ارائه می‌شود. بعضی از این هتل‌ها امکاناتی لوکس دارند و برخی دیگر هم شرایط قابل‌قبول برای اقامت مسافران را فراهم می‌کنند. هتل پنج ستاره الماس 2 یکی از بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم است. این هتل لوکس از گران‌ترین گزینه‌های پیشنهادی برای رزرو هتل در مشهد به‌شمار می‌رود. اتاق امپریال سبک آفریقا گران‌ترین واحد اقامتی در الماس 2 است.
بهترین هتل های 5 ستاره مشهد نزدیک حرم کدامند؟
هتل مجلل درویشی را در خیابان امام رضا 24 و 26 پیدا خواهید کرد. سینگل استاندارد، دابل اکونومی و سوئیت استاندارد از پرطرفدارترین اتاق‌های هتل 5 ستاره درویشی هستند. هتل مدینه الرضا یکی از بهترین هتل های 5 ستاره مشهد نزدیک حرم است. معماری منحصربه‌فرد این هتل از نقاط قوتش محسوب می‌شود. در همه اتاق‌های هتل 5 ستاره پارسیس سرو صبحانه برای مسافران رایگان خواهد بود. در رستوران این هتل غذاهای سنتی ایرانی با بهترین طعم و کیفیت سرو می‌شود. هتل پارسیس در بلوار امیرالمومنین مشهد واقع شده است.
بهترین هتل های 4 ستاره مشهد نزدیک حرم کدامند؟
مهم‌ترین نقطه قوت هتل چهار ستاره نگین پاسارگاد معماری شگفت‌انگیز آن است. فضاهای عمومی نگین پاسارگاد و اتاق‌های آن با الهام از طرح‌های اسلامی ساخته شده‌اند. این هتل کم‌تر از یک کیلومتر تا ورودی‌های حرم رضوی فاصله دارد. هتل جواد بهترین هتل 4 ستاره مشهد نزدیک حرم است. برای زیارت حرک رضوی از سرویس حرم هتل جواد استفاده کنید. این سرویس چندبار در روز مسافران را به حرم می‌برد. استفاده از پارکینگ برای مسافران هتل 4 ستاره جواد کاملا رایگان خواهد بود. تاکسی سرویس هتل جواد مسافران را به هر نقطه دلخواه از مشهد می‌رسانند.
بهترین هتل های 3 ستاره مشهد نزدیک حرم کدامند؟
هتل آدینا مشهد از بهترین هتل های 3 ستاره مشهد نزدیک حرم است. با اقامت در آدینا فقط چند دقیقه تا حرم رضوی فاصله دارید. شما می‌توانید این فاصله را پیاده طی کنید یا از تاکسی سرویس هتل کمک بگیرید. برای اقامت در هتل سه ستاره مرآت باید پس از رسیدن به مشهد، خودتان را به نشانی میدان بسیج، بهار 3 برسانید. هتل مرآت خدمات ترانسفر فرودگاهی یا راه‌آهن ندارد و خودتان باید این فاصله را بپیمایید. اتاق‌های دو تخته دابل اکونومی و دو تخته سینگل از واحدهای اقامتی ارزان هتل سه ستاره حلما مشهد هستند. صندوق امانات، یخچال، وسایل طبخ غذا، مایکروویو، سرویس خواب راحت، مبلمان، تهویه مناسب، قفل کارتی، سرویس بهداشتی و حمام مجزا و بسته‌های بهداشتی از امکانات موجود در هریک از اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل سه ستاره هستند.
بهترین هتل آپارتمانهای مشهد نزدیک حرم - رزرو بهترین و نزدیکترین هتل مشهد به حرم