هتل های ارزان مشهد

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های مشهد - ایران 23 خرداد تا 24 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان مشهد حدودا چقدر است؟
هتل های ارزان مشهد بهترین گزینه برای یک اقامت مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی هستند. هرچند هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان مشهد به عوامل مختلفی مثل نوع واحد اقامتی،تعداد شب‌های اقامت، خدمات هتل و... بستگی دارد، اما به طور کلی هزینه اقامت در این هتل‌ها برای سه شب (تابستان 1400) از 330.000 تا 1.200.000 تومان متغیر است. البته به تناسب تخفیف‌های مختلف علی بابا می‌توانید اغلب این هتل‌ها را با قیمت کمتری هم رزرو کنید.
بهترین هتل های ارزان مشهد بر اساس نظر مسافران کدامند؟
از نظر مسافران و گردشگران بهترین هتل، هتلی است که کیفیت را برای قیمت خدشه‌دار نکند. بنابراین یک هتل خوب کنار داشتن کقیمت اقتصادی، باید خدمات رفاهی و امکانات کافی ارائه کند. از این نظر هتل کوثر، هتل پر ستاره، هتل ملل، هتل کارن و هتل آرسان گزینه‌های اقامتی بسیار خوبی محسوب می‌شوند.
بهترین هتل های ارزان و قیمت مناسب مشهد نزدیک حرم امام رضا کدامند؟
اگر محل اقامت شما به حرم امام رضا نزدیک باشد، می‌توانید در مدت کوتاهی از هتل به حرم بروید. همین موضوع باعث شده هتل‌های نزدیک حرم محبوبیت بیشتری داشته باشند. هتل کارن، هتل مرمر، هتل یلدا، هتل آرسان، هتل انقلاب و هتل پرستاره از جمله هتل های ارزان نزدیک حرم امام رضا هستند که می‌توانید برای یک اقامت راحت و بی‌دغدغه روی آن‌ها حساب کنید.
بهترین هتل های ارزان مشهد برای خانواده ها کدامند؟
هتل های ارزان مشهد برای خانواده ها هتل‌هایی هستند که کنار داشتن امکانات رفاهی و خدماتی کافی، فضای آرام، سالم و تمیزی داشته باشند. همچنین قیمت مقرون‌به‌صرفه از دیگر ویژگی‌های این هتل‌ها، به ویژه برای خانواده‌های پرجمعیت است. هتل ارمغان، هتل زمزم2، هتل ملل و هتل انقلاب از جمله این هتل‌ها هستند که می‌توانند برای اقامت خانوادگی گزینه مناسبی باشند.
رزرو هتل های ارزان مشهد با بیشترین تخفیف و بهترین قیمت. مشاهده لیست کامل هتل های ارزان مشهد روی نقشه و رزرو آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا