هتل های ارزان کیش

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های کیش - ایران 08 خرداد تا 09 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان کیش حدودا چقدر است؟
هتل‌های دو ستاره و هتل‌های دسته‌بندی نشده کیش از هتل های ارزان کیش محسوب می‌شوند. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ها به موارد مختلفی مثل خدمات، تعداد شب‌های اقامت، نوع واحد اقامتی و... بستگی دارد. هرچند قیمت اقامت در این هتل‌ها (تابستان 1400) از حدود 1.000.000 تومان شروع می‌شود، اما در تابستان به لطف تخفیف‌های بسیار خوب می‌توانید این هتل‌ها را با حدود قیمت 260.000 تا 350.000 تومان رزرو کنید.
بهترین هتل های ارزان کیش بر اساس نظر مسافران کدامند؟
از بهترین هتل های ارزان کیش بر اساس نظر مسافران علی بابا می‌توان به هتل فانوس، هتل خاتم، هتل پانید و هتل ستاره اشاره کرد. این هتل‌ها کنار داشتن خدمات اولیه مثل تخت و مبلمان، اینترنت، تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی، از نظر قیمتی هم بسیار ارزان بوده و سفری اقتصادی را برای شما فراهم می‌کنند.
کدام هتل های ارزان کیش نمای دریا دارند؟
هرچند از هتل‌های ارزان کیش نمی‌توان هتلی را پیدا کرد که نمای دریا داشته باشد، اما این هتل‌ها تا دریا فاصله چندانی ندارند. شما می‌توانید با استفاده از یک تاکسی و هزینه‌ای کم به راحتی به سواحل زیبای جزیره کیش برسید و از منظره دریا لذت ببرید.
بهترین هتل های ارزان کیش برای خانواده ها کدامند؟
به طور کلی هتل های ارزان کیش برای خانواده ها گزینه خوبی هستند، چراکه با کمترین قیمت برای اقامت سفری خوب و به یاد ماندنی برای افراد خانواده فراهم می‌کنند. هتل فانوس، هتل آبادگران و هتل ستاره از جمله این هتل‌ها هستند.
هتل های ارزان قیمت کیش - رزرو هتل با قیمت کم در کیش