رزرو هتل رشت

مرتب‌سازی:

در حال جستجوی هتل‌های رشت - ایران 30 خرداد تا 31 خرداد (1شب)

شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از
شروع قیمت از

پرسش‌های متداول

هتل های 5 ستاره رشت کدامند؟
هتل پنج ستاره کادوس رشت نزدیکی فرودگاه و با فاصله‌ای بسیار کم نسبت به مهم‌ترین جاهای دیدنی رشت ساخته شده است. این هتل لوکس همچنین فاصله کمی تا ادارات، مراکز فرهنگی و سازمان‌های علمی رشت دارد. هتل شبستان رشت را در میدان شهید انصاری و خیابان سعدی پیدا می‌کنید. این هتل چهار ستاره اتاق‌هایش را در سه کلاس A، B و C تقسیم‌بندی کرده؛ هر کلاس واحد اقامتی هزینه‌ای مشخص دارد.
مزایای رزرو هتل رشت از علی بابا چیست؟
سایت علی بابا برای رزرو هتل رشت مانند هتل سه ستاره صبوری بهترین گزینه است. در این سایت اطلاعاتی کامل درباره هتل مانند قوانین و مقررات، هزینه رزرو، موقعیت مکانی، هزینه‌های جانبی و... را می‌خوانید. شما می‌توانید هتل های رشت را با هم مقایسه کنید و به رزرو هتل دلخواه بپردازید. فهرست امکانات عمومی هر هتل و خدمات موجود در اتاق‌ها، شما را با محیط هتل رشت مانند هتل پامچال آشنا می‌کند.
قیمت هتل های رشت در چه حدودی است؟
قیمت هتل های این شهر شمالی با مدت زمان اقامت و فصل سفر ارتباط مستقیم دارد. معمولا قیمت هتل های رشت در زمستان ارزان‌تر و در تابستان و اوایل بهار گران‌تر خواهد بود. به‌طورکلی متناسب با درجه کیفی هتل نظیر هتل دو ستاره اردیبهشت رشت نرخ‌ها تغییر می‌کنند. برای اطلاع دقیق از هزینه رزرو هتل های رشت حتما سری به سایت گردشگری علی بابا بزنید.
چگونه می‌توانم هتل های ارزان رشت را رزرو کنم؟
در شهر رشت هتل های ارزان زیادی ساخته شده تا مسافران برای رزرو محل اقامت با کمبود ظرفیت مواجه نشوند. هتل دو ستاره پردیس از بهترین هتل های ارزان رشت در سایت علی بابا است. برای رزرو هتل ارزان عبارت هتل های رشت را در سایت علی بابا جستجو کنید. پس از مشاهده صفحه این هتل ها، فیلتر سایت را روی گزینه هتل های ارزان رشت قرار دهید.
ساعت ورود و خروج هتل های رشت چگونه است؟
برای تحویل اتاق از پذیرش در بیشتر هتل های رشت مانند هتل غدیر رشت باید حتما ساعت 14 در آنجا حاضر باشید. اگر قصد خروج و بازگشت به شهر خود را دارید، تا ساعت 12 وسایل خود را از اتاق بیرون برده و کلید را به پرسنل پذیرش تحویل دهید. بعضی از هتل های رشت اتاق چمدان دارند تا مسافرانی که زودتر از ساعت 14 به هتل رسیده‌اند، نگران حمل وسایلشان نباشند. آن‌ها پس از تحویل چمدان‌ها به پرسنل هتل گردشی کوتاه در شهر خواهند داشت.
چرا قیمت رزرو آنلاین هتل در رشت از علی بابا با نرخ هتل تفاوت دارد؟
در سایت علی بابا با تخفیف‌های قابل‌توجهی مواجه می‌شوید. علی بابا با بیشتر هتل های محبوب در سطح کشور قراردادی بسته تا کاربران با نرخ کم‌تری هتل را رزرو کنند. طی این قرارداد مجموعه علی بابا بخشی از مسافران این هتل ها مانند هتل پارک را تامین خواهد کرد.
بهترین قیمت رزرو هتل های رشت و هتل آپارتمان های رشت. انتخاب اتاق و رزرو آنلاین هتل در رشت با پشتیبانی 24 ساعته علی بابا و امکان استرداد آنلاین