تور دبی | سایت علی بابا

تور دبی

تور دبی، آنچه باید بدانید

دبی یکی از شهرهای مهم امارات متحده‌ی عربی است و با رشد چشم‌گیر اقتصادی در سال‌های اخیر، شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های گردشگری جهان را در خود جای داده است. آب‌وهوای دبی مثل بیشتر کشورهای حاشیه‌ی خلیح فارس گرم و بیابانی است اما در فروردین هنوز هوا مطبوع است و سفر به این شهرِ مدرن و تجملی سفری دلچسب خواهد بود. دبی با داشتن بهترین رستوران‌ها، بهترین هتل‌ها و بهترین برندهای بین‌المللی در منطقه، به مقصدی تجملی و لوکس برای گردشگران سراسر دنیا تبدیل شده است. با این‌حال امکانات این شهر به شکلی است که گردشگران با هر سطح هزینه‌ای می‌توانند از سفر به آن لذت ببرند.

جاذبه‌های گردشگری

با این‌که شهر دبی چندان خاک حاصل‌خیزی ندارد، اما این شهر تا دل‌تان بخواهد جاذبه‌ی گردشگری دارد. انواع پارک‌های تفریحی، سواحل زیبا و ساختمان‌ها و آسمان‌خراش‌ این شهر را به مقصدی جذاب و مدرن برای گردشگران دنیا تبدیل کرده‌اند. آب‌نمای دبی، ساحل جمیرا، برج خلیفه، برج العرب، جزیره‌ی نخل و بسیاری از سازه‌ها و مکان‌ها را می‌توانید در فهرست جاهایی که باید ببینید، یادداشت کنید. مراکز خرید دبی از لوکس‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید جهان هستند. دبی‌مال یکی از معروف‌ترین مراکز خرید جهان است که حتی اگر خرید هم نداشته باشید، تماشای آن خالی از لطف نیست.

تجربه‌ی هیجان‌انگیز

آن‌چه در تور دبی به وفور پیدا می‌شود، تجربه‌ی هیجان‌انگیز است. پارک آبی وادی‌لند دبی از معروف‌ترین پارک‌های آبی دنیاست که براساس ماجرا‌های سندباد طراحی شده است. یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی در این پارک آبی منتظر شماست. تور سافاری با خودروهای شاسی‌بلند در بیابان‌هایی با ریگ روان از معروف‌ترین تجربه‌های هیجانی دبی است. اما اگر می‌خواهید خیلی شگفت‌زده شوید، می‌توانید به پیست اسکی سرپوشیده‌ی دبی بروید و ورزش‌های زمستانی را در دل گرمای تابستانی این شهرت تجربه کنید!

 

تور دبی

 

تور نوروزی دبی