تور قبرس

تور قبرس

تور قبرس، آنچه باید بدانید

با سفر به قبرس با یک تیر دو نشان بزنید. هم شب‌های استانبول و لذت و تفریح آنجا را تجربه کنید، هم حال و هوای آتن و تاریخ و گشت‌و گذارها در محله‌های قدیمی و مغازه‌های عتیقه فروشی را.

با تور قبرس راحت می‌توانید نوروزی به یادماندنی را برای خود رقم بزنید و کپسول‌های انرژی‌تان را برای یک سال پیش رو پر کنید! قبرس هم جاذبه‌های تاریخی دارد و هم دیدنی‌های طبیعی. ساحل صخره‌ای قبرس تعدادی غار بی‌نظیر را در خود تشکیل داده که بسیاری از سراسر دنیا برای بازدید از آنها به این کشور سفر می‌کنند.

آب و هوای قبرس معتدل مدیترانه‌ای است. برای همین در همه سال می‌توانید با خیال راحت به آن سفر کنید هرچند که در زمستان کمی سرد می‌شود.

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های سفر به قبرس خوردن غذاها و نوشیدنی‌های محلی است. قبرس از آن جاهایی است که انواع غذاهای محلی را دارد که در بیشتر آنها از گوشت استفاده می‌شود و نوشیدنی‌هایی که شاید در هیچ کجای دیگر ندیده باشید؛ مانند نوشیدنی قهوه و لیمو.

برای آنکه در قبرس اوقات خوشی را داشته باشید شبی را در خیابان فینیگوودس بگذرانید. کافه‌های خیابانی و رستوران‌های رو باز مشرف به بندر بسیار دیدنی است.

دیدار از غار دریایی، دره سرو و دریاچه نمک را در برنامه‌های خود بگنجانید. آنها جاذبه‌های طبیعی قبرس هستند که بازدید از آنها روزهای هیجان‌انگیزی را برای شما رقم می‌زند.

اگر خواستید بخشی از سفر را به لذت و هیجان و بازی اختصاص دهید از پارک آبی آفرودیت آیاناپا و ساحل نیسی آیاناپا غافل نشوید. اما اگر به بازدید از بناهای تاریخی علاقمندید حتما از کلیسای رویال لارناکا، مسجد اعراب و کلیسای فانرومنی نیکوزیا، قلعه کانتارا فاماگوستا و صومعه بلاپس دیدن کنید.

توضیحات تور

  • عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین است.
  • پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد
  • مسئولیت کنترل گذرنامه بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور بر عهده مسافر می باشد.

در صورت عدم صدور ویزا، مبلغ هزینه پرواز سوخت کامل و بابت هتل 3 شب نوشو کسر می گردد.

 

تور قبرس

تورهای علی بابا