بلیط اتوبوس

برای سفر کردن شیوه‌های مختلفی پیش پای شماست، مسیرها و راه‌های متفاوتی که هرکدام به نوعی می‌توانند حس خوب سفر را در شما زنده کنند. مسیرهای هوایی، ریلی، جاده‌ای و آبی، همه و همه برای این روی زمین کشیده شده‌اند تا شما را به مقصد و مقصودتان در هرجای دنیا برسانند. درست است که مسیرهای ریلی و جاده‌ای سرعت مسیرهای هوایی را ندارند، اما مسافران زیادی هستند که بنا به دلایل مختلفی، ترجیح می‌دهند مسیرهای جاده‌ای را برای رسیدن به مقصدشان انتخاب کنند.

در چند سال اخیر سرویس حمل و نقل جاده‌ای و خرید بلیط اتوبوس، پیشرفت چشمگیری داشته است. دیگر برای سوار اتوبوس شدن، مجبور به خرید حضوری از پایانه ‌های مسافرتی نیستید و می‌توانید بلیط اتوبوس را از انواع پایانه ها به صورت اینترنتی تهیه کنید. تهران با داشتن چند پایانه در اطراف خود، به یکی از مهم‌ترین قطب‌های سفرهای جاده‌ای تبدیل شده است. ترمینال جنوب، ترمینال غرب و ترمینال‌ شرق به اقصی نقاط ایران اتوبوس دارند و شما بسته به مقصدتان می‌توانید از هرکدام از این پایانه ها و با بهترین قیمت بلیط اتوبوس تهیه کنید.

در سال‌های اخیر، سرویس خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از طریق شرکت‌های سیر و سفر و  رویال سفر ایرانیان واقع در پایانه‌ی بیهقی در اختیار مسافران قرار گرفته بود و هم‌اکنون، رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس در کنار خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار در سامانه‌ی علی‌بابا www.alibaba.ir ممکن شده است. شما می‌توانید در حین خرید بلیط اتوبوس، صندلی مورد نظرتان را انتخاب کرده و پس از آن، با وارد کردن مشخصات‌تان خرید را تکمیل کنید.

نکته‌ی جالب توجه در مورد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس این است که اگر اهل سفر زمینی به کشورهای همسایه باشید، می‌توانید با رزرو آنلاین بلیط اتوبوس به مقاصدی نظیر استانبول و ارمنستان و چند شهر خارجی دیگر نیز سفر کنید. سفری به صرفه و پر از ماجراجویی و در عین حال ایمن و آسوده با سرویس‌های VIP که امکان استراحت در طول مسیر را برای شما فراهم می‌کنند. اتوبوس‌های VIP دارای یک ردیف تک صندلی و یک ردیق دو صندلی هستند و فاصله‌ی بین صندلی‌ها به شکلی تنظیم شده که شما با تنظیم میزان خوابیدگی پشتی صندلی، بتوانید از مسیر طولانی سفرتان لذت ببرید.

علی‌بابا، سفر خوشی را برایتان آرزو می‌کند.