تور بالی

تور بالی

درباره بالی

مطمئن باشید سفر به بالی جزو بهترین خاطرات شما خواهد بود و روزهایی که در بالی هستید جزو عمرتان محسوب نمی‌شود. زیبایی مناظر و پوشش گیاهی سبز که از کوههای بلند شروع می‌شود و به آبی دریا می‌رسد، نفس را در سینه حبس می‌کند. گشت‌و گذار، دیدن معابد زیبای تاریخی، خرید، شنا و آفتاب‌گرفتن در ساحل‌های کم نظیر، استراحت و خوش‌گذرانی شبانه، همه در بالی یک‌جا جمع شده‌اند.

آب‌ و هوای بالی معتدل استوایی است و همه فصل می‌توانید به آن سفر کنید؛ اما تور نوروزی بالی فرصت مغتنمی است که بهترین زمان سفر به بالی را آنجا باشید.


جاذبه‌های گردشگری

مهمترین دیدنی های بالی معابد هفتگانه است که همه در امتداد ساحل واقع شده‌اند؛ اما زیباترین‌ آنها معبد تانا لوت است. معبدی ساخته شده بر روی یک سنگ در کناره دریا که وقتی مد اتفاق می‌افتد انگاری جزیره‌ای است میان آب.

ابود یکی از مناطق بالی است که در واقع قلب فرهنگی آن هم محسوب می‌شود و دارای چند موزه است. در این منطقه، رقص و موسیقی جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند و روزانه در محل‌های فرهنگی اجرا می‌شوند. ابود به شالیزارهای بی‌نظیرش هم معروف است.

جنگل میمون مقدس معبدی برای میمون‌هاست. سه معبد بزرگ در یک جنگل واقع شده‌اند که محل زندگی صدها میمون است. برای رسیدن به این سه معبد باید از کنار میمون‌هایی بگذرید که در کنار شما گام برمی‌دارند و نگاه‌تان می‌کنند. تماشا و قدم زندن کنار این حیوان‌ها در محیط زندگی طبیعی‌شان بسیار جذاب است. برای نزدیک شدن آنان به خود هم نگران نباشید چون همواره یک همراه بومی با شما خواهد بود.


تجربه‌های هیجان‌انگیز

همه‌ی تفریحات آبی از جت اسکی گرفته تا موج سواری و قایق سواری زیر آب در بالی هست.
می‌توانید تورهای کروز را در بالی انتخاب کنید و یک روز به دیدن جزایر دیگر بروید. در بسیاری از این تورها پارک آبی در میان اقیانوس هم هست که بسیار تجربه منحصر به فردی است.

جنگل‌نوردی و دیدار از مزارع برنج اوقات خوشی را برای شما رقم می‌زند. مجتمع‌های رفاهی که در میان جنگل قرار دارند و برنامه‌ انواع ماساژ و آب‌تنی در برکه‌های طبیعی و مدیتیشن را در برنامه‌های خود دارند.

 

تور نوروزی بالی

 

تور بالی