سرویس آسیاتک ویژه‌ی کاربران علی‌بابا

سرویس اینترنت علی بابا در فرودگاه

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، دارای مجوز FCP به شماره 16-94-100، با راه‌اندازی سرویس وایرلس عمومی ( Public Wifi )، ایجاد اپراتورهای مجازی موبایل MVNO، تلویزیون اینترتی IPTV و خدمات VOD با ایجاد بسترهای مناسب Xdsl توانسته است خود را به عنوان یکی از اپراتورهای برتر صنعت IT کشور معرفی نماید.

شما همسفران گرامی علی‌بابا، پس از ورود به یکی از فرودگاه‌های امام خمینی، مهرآباد، اردبیل، اصفهان، اهواز، زاهدان، کرمان، مشهد، و یزد یا ایستگاه‌های راه‌آهن تهران و تبریز می‌توانید مانند سایر مسافران به اینترنت رایگان آسیاتک به مدت یک ساعت و با حجم صد مگابایت متصل شوید. اما آسیاتک هدیه‌ی ویژه‌ای را برای شما همسفران علی‌بابا در نظر گرفته است؛ یک پین تخفیف ویژه‌ی یک روزه با حجم 3 گیگ.

پین هدیه‌ای که برای‌تان پیامک شده را می‌توانید با انتخاب شبکه‌ی وای‌فای آسیاتک ( Asiatech Smart Wifi ) در موبایل‌تان، در حین ورود به فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن نوشته شده در بالا، استفاده کنید.

برای مشاهده نحوه استفاده از پین تخفیف ویژه یک روزه با حجم 3 گیگ اینجا را کلیک کنید.

یادتان نرود که این کد یک روزه است و می‌توانید در مدت زمانی که به انتظار پرواز یا حرکت قطارتان نشسته‌اید، 3 گیگ حجم اینترنت هدیه‌تان را استفاده کنید.

 

علی‌بابایی‌های عزیز، همچنین فراموش نکنید که تا 31 تیر فرصت دارید از این پین هدیه در این فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن استفاده کنید.

اگر در حین استفاده از پین هدیه‌ی آسیاتک نیاز به کمک داشتید، کافی است با شماره‌ی 1544 که پشتیبانی 24ساعته و 7 روز هفته است، تماس بگیرید.

 

امیدواریم سفر خوبی داشته باشید.