مسابقه‌ی اینستاگرامی من و مهر و دانشگاه

مسابقه‌ی اینستاگرامی

«من و مهر و دانشگاه»  

 

با نزدیک شدن به روزهای پایانی مهرماه 1394، مسابقه‌ی اینستاگرامی «من و مهر و دانشگاه» علی‌بابا هم به آخرین روزهایش نزدیک شد و هیجان و انتظار شرکت‌کنندگان هم به اوج خودش رسید و پس از مشخص شدن نتایج، کمی آرام و قرار گرفت.  قرعه‌کشی، همان‌طور که وعده کرده بودیم در روز دوشنبه، 4 آبان‌ماه برگزار شد و نتایج آن هم در صفحه‌ی اینستاگرام علی‌بابا، به اطلاع اینستاگرامی‌های عزیز و شرکت‌گنندگان خوش‌ذوق این مسابقه رسید.

اما یادمان نرفته است که از همان نخستین روزهای مهرماه که صفحه‌ی اینستاگرام علی‌بابا میزبان مسابقه‌ی بزرگ «من و مهر و دانشگاه» شد، حتی خودمان هم تصور نمی‌کردیم این مسابقه تا این اندازه مورد استقبال و توجه مخاطبان همیشگی و همراهان جوان علی‌بابا در شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد! شرکت‌کنندگان تا روز 25 مهرماه فرصت داشتند عکس‌های خود را برای علی‌بابا بفرستند؛ با این‌که بعضی از شرکت‌کنندگان دیرتر باخبر شدند یا این‌که عکس‌های ارسالی برخی دیگر کیفیت مناسبی نداشتند، درنهایت 238 عکس در مسابقه‌ی اینستاگرامی علی‌بابا نمایش داده شد. حالا صفحه‌ی اینستاگرام علی‌بابا میزبان تصاویر متنوع، خلاقانه و خاطره‌انگیز دوران تحصیل و دانشجویی شماست. تصاویری از گوشه‌گوشه‌ی ایران: از گناباد تا دزفول و از زاهدان تا ارومیه، که حتی نگاهی کوتاه به این عکس‌ها، ما را به حال‌وهوایی از شهرها و دانشگاه‌‌ها و زندگیِ دانشجوهایشان می‌برند.

نتایج قرعه‌کشی مسابقه

برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ مسابقه، یک دستگاه آیفون 6،: عکس شماره‌ی 9

 

این عکس از بین 20 عکس با بیش‌ترین رای مردمی و از طریق قرعه‌کشی بین این 20 عکس انتخاب شد. تبریک به برنده‌ی خوش‌شانس این جایزه!

برنده‌ی منتخب هیات داوران، یک بلیط داخلی رفت: عکس شماره‌ی 176

 

این عکس از بین 20 عکس راه‌یافته به بخش نهایی داوری و با توجه به نظر داوران انتخاب شد. به این برنده‌ی عزیز، تبریک گفته و امیدواریم که سفر خوشی را با علی‌بابا تجربه کند.

برنده‌ی اعتبار 200 هزارتومانی خرید بلیط هواپیما: عکس شماره‌ی 188

 

این عکس از بین همه‌ی شرکت‌کنندگان و به قید قرعه، انتخاب شد. تبریک به این برنده‌ی خوش‌شانس!

برنده‌ی دوم اعتبار 200 هزارتومانی خرید بلیط هواپیما: عکس شماره‌ی 215

 

این عکس هم از بین همه‌ی شرکت‌کنندگان و به قید قرعه، انتخاب شد. تبریک به این برنده‌ی خوش‌شانس!

 

تیم علی‌بابا تلاش کرده است تا با نظارت و همراهی شرکت‌کنندگان، شرایط مساعد و مناسبی را در طول مسابقه ایجاد کند و با درنظر گرفتن جنبه‌های مختلف در بخش جوایز، تا حد زیادی فرصت و شانس را برای تمامی شرکت‌کنندگان مهیا کره، شرایط و فضای برابری را برای شرکت در مسابقه ایجاد کند.

ما در آینده، ایده‌های تازه و هیجان‌انگیزی را برای مسابقات و کمپین های شبکه‌های اجتماعی در نظر داریم اما مشتاقیم شما هم بیشتر با ما در ارتباط باشید و سهم بیشتری در طراحی و برگزاری مسابقه‌های بعدی علی‌بابا داشته باشید. به همین خاطر، از شما می‌خواهیم تا پیشنهادهایتان درباره‌ی مسابقه‌ی عکاسی با مضامین سفر و پرواز را برای ما بفرستید تا در هیجان کمپین‌های بعدی با ما شریک بشوید.

علی‌بابا، مشتاقانه منتظر پیشنهادهای ارزشمند و خلاقانه‌ی شما همراهان همیشگی‌اش است.