قطارهای ویژه علی بابا

علی‌بابا به عنوان سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار

علی‌بابا به عنوان سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار، در مسیرهای پرتردد برای تعدادی از قطارها، امکان تامین بلیط قطار را برای آژانس‌ها تنها از طریق سایت علی بابا و با قیمت‌های مناسب فراهم کرده است. شما صاحبان و مدیران محترم آژانس‌های مسافرتی می‌توانید با ثبت‌نام در وب‌سایت، از تخفیف‌های ویژه علی‌بابا مطلع و بهره‌مند شوید.

ثبت اطلاعات

میزان و نحوه استفاده از کدهای تخفیف

کارمزدها بصورت کد تخفیف برای آژانس های طرف قرارداد با شرکت علی بابا تعریف می گردد و بسته به نوع انتخاب مسیر بین 8 تا 10 درصد تعیین شده است.
به عبارت بهتر این کارمزدها برای مسیرهای تهران – مشهد، قم – مشهد، قزوین – مشهد، کرمان – مشهد، تهران – بندرعباس – تهران و تهران – کرمان – تهران با کارمزد 8 درصد و برای مسیرهای مشهد – تهران، مشهد – قزوین، مشهد – قم و مشهد – کرمان با کارمزد 10 درصد محاسبه می گردد. این کارمزدها بصورت نقدی و اتوماتیک در زمان خرید محاسبه و به کاربر پرداخت می گردد.
لازم به توضیح است مبنای اصلی دریافت کارمزد یا همان کدهای تخفیف، ثبت نام کاربران در سایت علی بابا و ارسال اطلاعات کاربری به ایمیل train.b2b@alibaba.ir می باشد.

نحوه ثبت ‌نام آژانس‌ها

برای شروع همکاری لازم است آژانس‌ها در وب‌سایت علی‌بابا ثبت نام کنند. سپس اطلاعات فرم زیر را تکمیل نمایند تا پس از بررسی اطلاعات، همکاران علی بابا با ایشان تماس بگیرند.

درخواست اطلاعات بیشتر

برای خرید گروهی و اطلاع از جزئیات همکاری می‌توانید با شماره تلفن ۴۳۰۴۹۴۱۴-۰۲۱ تماس بگیرید.
در صورت عدم تکمیل فرم ثبت نام هچینین می توانید برای دریافت فرم‌ها درخواست خود را به آدرس ایمیل train.b2b@alibaba.ir ارسال کنید.