اجاره ویلا در شمال

یک نفر
1

لیست ویلاهای شمال

 • 5/4.8(116 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار گودرزی
  مازندران، رامسر
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  215,000,00011%
  192,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(44 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار کایلا
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  97,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(6 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم یاس
  مازندران، هچیرود
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  140,000,0005%
  133,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(30 نظر)
  اجاره ویلا دو خوابه استخردار مهماندوست
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  116,700,0006%
  109,700,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(41 نظر)
  ویلا سه خوابه لوکس استخردار سفید
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  138,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(29 نظر)
  اجاره ویلا سه خواب استخردار آبگرم انارجار
  مازندران، نور
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  154,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(19 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه تریبلکس بوستان 11
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  120,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.4(9 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه استخردار مجیدی ۲
  مازندران، فریدون کنار
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  121,480,000ریال
 • رزرو آنی
  5/3.7(7 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه استخردار آبگرم آلاچیق
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  130,000,00010%
  117,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.3(12 نظر)
  اجاره ویلا ویلای دوبلکس ساحلی عزت آباد محمودآباد
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  117,000,0004%
  112,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.1(26 نظر)
  رزرو ویلا سه خواب استخردار آبگرم گلستان 1
  مازندران، سرخرود
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  96,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(37 نظر)
  اجاره ویلا یک خوابه جکوزی دار سیترا
  مازندران، نوشهر
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  75,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.5(13 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دوبلکس شاهد
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  77,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(111 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه دوبلکس استخر آبگرم نمک ابرود
  مازندران، نمک آبرود
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  170,000,0004%
  164,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.9(16 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه بیشه کلا
  مازندران، محمودآباد
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 4 شب
  129,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در شمال

ایران، کشوری چهار فصل است. کشوری با دیدنی‌های بی‌شمار که هر چه از شگفتی‌های آن بگوییم، کم گفتیم. وجب‌به‌وجب ایران با دیدنی‌های حیرت‌انگیزی نقاشی شده که بعضی از آن‌ها را با چشم ساده و بعضی دیگر را باید با چشم دل ببینید. یکی از مقاصد پرگردشگر ایران که هیچ مسافری را برای سفر دوباره به آن پشیمان نمی‌کند، خطه سبز شمال است. شمال ایران یعنی استان گلستان، مازندران و گیلان که مانند یک تاج سرسبز و خوش‌عطر بالای سر ایران قرار دارد. تاجی که بوی نارنج و برگ زیتون می‌دهد. تاجی که حقیقتا گوش‌نواز هم هست. اگر خوب به آن گوش کنید، صدای دریا و برخورد موج آب آن با ساحل را می‌شنوید.

در ستایش سفر به خطه سبز شمال

خطه شمال از آن مقصدهاست که هر فصلی از سال را عاشقانه همراه با مسافرانش سپری می‌کند. فرقی نمی‌کند بهار سرسبز، تابستان گرم و شرجی یا حتی زمستان برفی باشد. شمال همیشه یک شگفتی پس دستش دارد که شما را غافلگیر کند.
فصل بهار، مسافر شمال را مست درختان سرسبز و عطر نارنج تازه می‌کند. تابستان یعنی فصل آب‌تنی در آب خزر. به‌وقت پاییز هم که مست از صدای باران و بوی چمن خیس می‌شوید. زمستان که برسد، باید هر تصویری از شمال در ذهنتان داشتید را یک گوشه بگذارید و فقط و فقط به تماشا بنشینید.

اجاره ویلا شمال

اگر مسیرتان به این صفحه خورده، یعنی هوای سفر به شمال را دارید. برای سفر به شمال قبل از هر کاری باید مقصدتان را مشخص کنید. بعد از انتخاب مقصد، مهم‌ترین قدم انتخاب و اجاره ویلا شمال است. راه‌های مختلفی برای اجاره ویلا شمال وجود دارد؛ مثلا می‌توانید به محض اینکه پا به شهر مدنظرتان گذاشتید، دنبال ویلا بگردید. برای این کار باید از بومی‌های منطقه کمک بگیرید و تک‌به‌تک ویلاها را از نزدیک ببینید.
بعد از اینکه یکی از این ویلاها موردپسند شما قرار گرفت، اقدام به اجاره آن می‌کنید. احتمالا کمی هم در قیمت اجاره چک‌و‌چانه بزنید و درنهایت به یک مبلغ توافقی برسید. اما اگر قرار باشد که به‌صورت حضوری ویلا اجاره نکنید، بهترین و مناسب‌ترین راه چیست؟

اجاره ویلا شمال

اجاره ویلا شمال در علی‌بابا

پیشنهاد ما به شما اجاره ویلا شمال به‌صورت آنلاین است. علی‌بابا این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید اجاره ویلا شمال را به‌صورت آنلاین و بی‌دردسر انجام بدهید. برای این کار کافی است تا به وب‌سایت علی‌بابا یا اپلیکیشن علی‌بابا مراجعه کنید و با انتخاب مقصد موردنظر، تاریخ ورود و خروج و تعداد همسفرهایتان، لیست ویلاها را ببینید.
ویلاهای شمال از هر نظر متنوع هستند. چه از لحاظ متراژ و امکانات و چه از لحاظ موقعیت مکانی و بودجه. همین موضوع دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد. کافی است بین ویلاهای مختلف غیرحضوری بچرخید و گزینه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت ویلای مورد نظرتان را انتخاب و اجاره کنید.

قیمت اجاره ویلا شمال

همان طور که گفتیم، ویلاهای شمال از لحاظ تنوع بسیار گسترده هستند. همین موضوع باعث می‌شود که شما با لیست متنوعی از امکانات مختلفی روبه‌رو بشوید که تمام این خدمات مستقیما روی قیمت اجاره ویلا شمال تاثیر می‌گذارد. به‌طور کلی امکانات، منطقه جغرافیایی ویلا و موارد مختلف دیگر در بحث قیمت اجاره ویلا شمال تعیین‌کننده هستند.
طبیعتا ویلاهای بزرگ‌تر که از امکانات زیادتری بهره‌مند هستند، اجاره‌بهای بیشتری هم دارند. ویلاهایی با متراژ پایین‌تر، امکانات محدودتری هم دارند اما در عوض بودجه کمتری هم به خود اختصاص می‌دهند.
برای آگاهی از قیمت اجاره ویلا شمال بهترین کاری که می‌توانید بکنید، جستجوی ویلاها در علی‌باباست. اگر دنبال یک ویلای خاص با امکانات مشخصی هستید، می‌توانید از قسمت فیلتر‌های وب‌سایت، لیست ویلاها را محدودتر کنید و بودجه هرکدام را بسنجید.

امکانات ویلاهای شمال

تنوع ویلاهای شمال باعث شده تا امکانات هرکدام هم متفاوت باشد. بعضی ویلاها امکانات تفریحی بیشتری نسبت به بقیه دارند و همان طور که گفته شد، طبیعتا اجاره‌بهای بالاتری هم دارند. امکانات مختلفی مثل استخر، سونا، جکوزی، باربیکیو، حیاط شخصی، وسایل سرگرمی و... .

شرط حضور حیوانات خانگی در ویلا شمالی

نکته مهم بسیاری از مسافران، شرایط پذیرش حیوانات خانگی است. اگر شما هم حیوان خانگی تربیت‌شده مثل سگ و گربه دارید و می‌خواهید بدانید آیا می‌توان آن‌ها را با خود به ویلا برد یا نه، باید بگوییم جواب قطعی برای این سوال وجود ندارد. امکانات، قوانین و شرایط هر کدام از ویلاها متفاوت است.
این موضوع کاملا به صاحب ویلا بستگی دارد. بعضی از صاحبان ویلا حیوانات خانگی را پذیرش نمی‌کنند و بعضی دیگر هم اتفاقا میانه‌شان با حیوانات خانگی خیلی هم خوب است! در کل باید توجه داشته باشید که قبل از قطعی‌کردن اجاره ویلا شمال، شرایط اجاره را کاملا خوانده باشید تا بعدا با مشکل خاصی مواجه نشوید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلایی

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

منطقه

شمال کشور

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاها وجود دارد؟
در مجموعه علی بابا ویلاهایی با متراژهای مختلف وجود دارد. شما می‌توانید متناسب با مراسم و مهمانی موردنظرتان، یکی از ویلاهای شمال را با متراژ مناسب اجاره کنید. امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای شمال طبق پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد. اگر می‌خواهید مهمانی خود را در فضای باز برگزار کنید، سراغ ویلاهایی را بگیرید که باغ بزرگ‌تری دارند. تنوع ویلاهای شمال علی بابا هر سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای شمال چیست؟
پیش از اجاره ویلا شمال در علی بابا حتما توضیحات مربوط به ویلای موردنظرتان را به‌خوبی بخوانید. شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای شمال در علی بابا متناسب با نوع ویلا، موقعیت مکانی و ویژگی‌های آن متفاوت خواهد بود. به‌طورکلی هرچه فاصله کنسلی با زمان تحویل ویلا به شما کم‌تر باشد، احتمال استرداد مبلغ پرداخت‌شده هم کم‌تر می‌شود. بعضی از مالکان ویلاها درصدی از هزینه پرداختی برای رزرو ویلا را به‌عنوان خسارت کسر کرده و باقی را بازمی‌گردانند.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاهای شمال وجود دارد؟
هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد. صاحبان برخی از ویلاها با ورود حیوانات خانگی به ویلا مشکلی ندارند؛ فرقی نمی‌کند چه نوع حیوانی همراه داشته باشید. در مقابل بعضی از مالکان، میانه خوبی با حضور حیوان خانگی در ویلا ندارند. برای بررسی دقیق‌تر این موضوع، می‌توانید توضیحات مربوط به اجاره هر ویلا و نظرات کاربران را بخوانید. البته در بیشتر موارد مانعی برای حضور حیوانات خانگی در ویلاهای شمال علی بابا نیست.
چه امکاناتی در ویلاهای شمال وجود دارد؟
ویلاهای شمال علی بابا هر نوع امکاناتی که برای سپری‌کردن تعطیلاتی به‌یادماندنی لازم داشته باشید، دراختیارتان قرار می‌دهد. ویلاهای بزرگ‌تر با اجاره‌بهای بیشتر، نسبت به ویلاهای نقلی و کوچک امکانات متنوع‌تری خواهند داشت. اگر می‌خواهید ویلای شمال با استخر و باغ را اجاره کنید، باید هزینه بیشتری بپردازید. به‌طور معمول در ویلاهای شمال علی بابا علاوه‌بر خدماتی که برای آسایش مسافر درنظر گرفته شده، امکاناتی هم برای سرگرمی بیشتر و گذران اوقات فراغت فراهم خواهد شد.
علی بابا برای ویلا در شمال چه اقدامات بهداشتی انجام می‌دهد؟
بهداشت و نظافت ویلا، اولویت بسیاری از مسافران در سفر به شمال است. ضدعفونی درب‌ها، سطوح و وسایل پرکاربرد از مهم‌ترین اقدامات بهداشتی علی بابا در ویلای شمال محسوب می‌شود. یکی دیگر از اقدامات بهداشتی، شستشوی ملحفه‌ها و وسایل خواب است؛ به‌این‌ترتیب مسافران در کمال بهداشت می‌توانند به استراحت بپردازند. بسته‌بندی بهداشتی ملحفه‌های ضدعفونی و شسته‌شده، خیال شما را از بهداشت در دوران اقامت راحت می‌کند.
مزایای اجاره ویلا در شمال از علی بابا چیست؟
اگر سفری گروهی با تعداد هم‌سفران بالا را تجربه می‌کنید، اجاره ویلا شمال از علی بابا را ازدست ندهید. اجاره ویلا شمال نسبت به رزرو هتل به بودجه کم‌تری نیاز دارد. حفظ حریم شخصی برای برخی از مسافران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اجاره ویلا نسبت به رزرو هتل، حریم مسافر را بیشتر حفظ می‌کند. با اجاره ویلا دیگر نیازی به روبه‌رو‌شدن با مسافران دیگر، پرسنل هتل و... نخواهید داشت.