اجاره ویلا در چالوس

یک نفر
1

لیست ویلاهای چالوس

 • رزرو آنی
  5/4.6(120 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه باران 2
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  54,990,00013%
  47,990,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(192 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه یزدان مهر
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  47,800,00012%
  42,300,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(111 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دوبلکس استخر آبگرم نمک ابرود
  مازندران، نمک آبرود
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  150,000,0002%
  148,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.7(24 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه استخردار آبگرم شمسی
  مازندران، چالوس
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  285,000,00016%
  241,800,000ریال
 • 5/4.7(3 نظر)
  رزرو ویلا سه خوابه استخردار آبگرم باران
  مازندران، چالوس
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  151,000,0005%
  143,600,000ریال
 • 5/4.7(20 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه استخردار آبگرم سِودا
  مازندران، چالوس
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  318,000,00022%
  249,500,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.6(38 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه دربست خانواده
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  52,500,0004%
  50,500,000ریال
 • 5/5(2 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه ساحلی بهار
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  80,000,000ریال
 • 5/4.8(25 نظر)
  رزرو ویلا یک خوابه طراوت
  مازندران، چالوس
  ویلا 1 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  28,300,0003%
  27,550,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.8(8 نظر)
  اجاره ویلا دوخوابه کاملیا
  مازندران، نمک آبرود
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  104,000,00010%
  93,600,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  رزرو ویلا دو خوابه یلدا
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  115,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  اجاره ویلا سه خوابه دوبلکس یاس
  مازندران، چالوس
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  115,000,000ریال
 • 5/5(1 نظر)
  رزرو ویلا دوخوابه ساحلی حسام
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  49,000,000ریال
 • رزرو آنی
  5/4.2(53 نظر)
  ویلا سه خوابه استخردار هخامنش
  مازندران، نمک آبرود
  ویلا 3 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  189,500,00014%
  164,260,000ریال
 • 5/4.5(23 نظر)
  رزرو ویلا دو خوابه دوبلکس خدادادی 2
  مازندران، چالوس
  ویلا 2 خوابه
  قیمت برای 3 شب
  71,000,000ریال

راهنمای اجاره ویلا در چالوس

برای گذراندن یک تعطیلات فوق‌العاده که هم حسابی خستگی را از تنتان در بیاورد و هم یک خاطره بی‌نظیر برایتان بسازد، پیشنهادهای مختلفی وجود دارد. ممکن است هوس کنید که یک روز کامل را در شهر خودتان بگردید یا شاید هم بخواهید خانوادگی روانه یک پارک بشوید و کمی خودتان را به طبیعت و فضای آزاد نزدیک کنید.
یکی دیگر از پیشنهادها که همیشه گزینه پای ثابت تعطیلات و آخرهفته‌هاس قطعا سفر است. گاهی لازم است برای استراحت پا را فراتر از شهر و استان خود بگذارید و به سمت طبیعتی حرکت کنید که ارزش طی‌کردن مسافت‌های خیلی زیاد را هم داشته باشد.
شهر چالوس از این نظر، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای سفری است. شهری که از همان ابتدای مسیر به شما می‌گوید که قرار است وارد بهشتی وصف‌نشدنی بشوید. شهری که از ابتدای جاده‌اش شما را آماده دیدن مناظر طبیعی، بکر و دیدنی می‌کند. اگر پای شما به این صفحه باز شده، یعنی این مقصد فراموش‌نشدنی، صدایتان کرده و دیر یا زود قرار است مسافر چالوس بشوید؛ پس این مطلب را تا انتها بخوانید که برای شماست.

چالوس کجاست؟

چالوس سبزپوش، در غرب استان مازندران برای مسافرانش دلبری می‌کند. اگر از سمت شرق ایران می‌آیید، بعد از بابلسر و محمود آباد؛ اگر از سمت تهران می‌آیید، بعد از مرزن‌آباد و کلاردشت و اگر مبدا شما رشت است، بعد از رامسر و نمک آبرود، به بهشت دیدنی چالوس می‌رسید.
چالوس شهری با جاذبه‌های فراوان است که اگر بخواهیم دیدنی‌ها و رفتنی‌های آنجا را بشماریم، وقت به گفتن نکات دیگر نمی‌رسد. اگر پا به چالوس گذاشتید، از دیدنی‌های آن ساده نگذرید؛ جاهایی مثل دریاچه ولشت، پارک جنگلی فین چالوس و کاخ چای‌خوران.

اجاره ویلا در چالوس

برای اجاره ویلا در جاده چالوس دو راه پیش پای شماست. راه اول به‌صورت حضوری و راه دوم به‌صورت آنلاین. اگر ترجیح می‌دهید اجاره ویلا در چالوس را شخصا و به‌صورت حضوری انجام بدهید، باید بعد رسیدن به این شهر دیدنی، دنبال جا بگردید. بعد از دیدن گزینه‌های مختلف به‌صورت حضوری، ویلای موردپسند خودتان را انتخاب کنید. اجاره ویلا به‌صورت حضوری، چالش‌های خاص خودش را دارد، از خستگی راه مسافر گرفته تا نرخ قیمت‌های متفاوت ویلا، موضوع امنیت و موارد دیگر. اگر ترجیح می‌دهید بدون دردسر و با چند حرکت ساده فرایند اجاره ویلا در چالوس را انجام بدهید، باید بدانید که این آغاز همسفری با علی‌باباست.

اجاره ویلا در چالوس

اجاره ویلا در چالوس با علی‌بابا

اجاره ویلا در جاده چالوس و به‌صورت آنلاین، کار بسیار ساده‌ای است. فرقی نمی‌کند که در کجای ایران زندگی می‌کنید. فقط کافی است که وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا بشوید. مقصدتان را انتخاب کنید و با اضافه‌کردن تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد مسافران، لیست کامل ویلاهای چالوس برای شما نمایش داده خواهد شد.
این لیست متنوع، گزینه‌های بسیار زیادی را در اختیار شما می‌گذارد. فرقی نمی‌کند که دنبال اجاره ویلا در چالوس با بودجه پایین هستید یا یک ویلای بسیار لوکس و بزرگ را می‌خواهید. برای تمام سلیقه‌ها و شرایط مسافران، گزینه مناسبی وجود دارد تا تجربه شایسته‌ای از سفر برای همه مسافران رقم بخورد.

امکانات ویلاهای چالوس

هر کدام از ویلاهای چالوس، امکانات مختلفی دارند که با ویلای دیگر یکی نیست. قطعا امکانات ویلاهای بزرگ‌تر و گران‌تر بیشتر و ویژه‌تر از ویلاهای معمولی چالوس است. به‌طور کلی می‌توان به امکانات مختلفی مثل استخر آب گرم، استخر سرپوشیده، باربیکیو، سونا و جکوزی، میز بیلیارد، باربیکیو، سیستم تسویه هوا و... اشاره کرد.
اگر امکانات خاصی مد نظر شما بود، کافی است روی دکمه رزرو آن ویلا کلیک کنید تا امکانات آن را به‌طور کامل مطالعه کنید و اگر همه چیز همان چیزی بود که می‌خواستید، اقدام به اجاره ویلا در چالوس کنید.

قوانین و مقررات ویلاهای چالوس

بعضی موارد مثل امکان برگزاری مهمانی و مراسم یا ورود حیوانات خانگی به ویلا در چالوس، به نظر مالک ویلا بستگی دارد. بعضی از مالکین ویلاها ترجیح می‌دهند ویلا را به مسافران بی‌سروصدا و آرام اجاره بدهند و بعضی دیگر هیچ مشکلی با برگزار مهمانی و مراسم ندارند. از طرف دیگر بعضی از مالکین ویلاهای چالوس، به‌طور سرسختانه با ورود حیوانات خانگی مشکل دارند و بعضی دیگر هم ارتباط خوبی با آن‌ها برقرار می‌کنند و هیج منعی بابت حضور آن‌ها در ویلا وجود ندارد.
اگر امکان ورود حیوانات خانگی یا برگزاری مراسم در ویلا برای شما اهمیت دارد، حتما قبل از اجاره ویلا در جاده چالوس، مقررات کامل ویلای انتخابی را بخوانید. شما با این کار به همه شرایط و قوانین ویلا آگاه می‌شوید و از بروز هر مشکلی احتمالی جلوگیری می‌کنید.

مشخصات اقامتگاه ها

نوع اقامتگاه

ویلایی

نوع اجاره

روزانه، هفتگی، ماهانه

شهر

چالوس

رنج قیمتی

لوکس، ارزان، اقتصادی

پرسش‌های متداول

مزایای اجاره ویلا در چالوس از علی بابا چیست؟
در سایت علی بابا تصاویری از بخش‌های مختلف ویلا پیدا می‌کنید. این تصاویر کاملا با فضایی که برای اقامت تحویل می‌گیرید، تطابق دارند. مشاهده این عکس‌ها دید خوبی نسبت به محل اقامتتان در چالوس به شما می‌دهد. در این سایت اطلاعاتی جامع درباره هریک از اقامتگاه‌ها نوشته شده است. حتما قبل از نهایی‌کردن اجاره ویلا چالوس این توضیحات را بخوانید. گاهی ممکن است ویلایی مناسب را پیدا کنید؛ اما با قوانین، امکانات یا... موافق نباشید. خوشبختانه تنوع سایت علی بابا در ارائه ویلاهای چالوس باعث شده مشکل شما به‌راحتی حل شود. در این سایت به فهرستی از ویلاها با شرایط مختلف دسترسی دارید؛ آن‌ها را با هم مقایسه و بهترین ویلا را برای اجاره انتخاب کنید.
آیا امکان برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای چالوس وجود دارد؟
هیچ قاعده کلی برای برگزاری مراسم و مهمانی در ویلاهای چالوس وجود ندارد. اگر می‌خواهید در سفر به این شهر مهمانی کوچک یا بزرگی برپا کنید، حتما مقررات اقامتگاه را بخوانید. گاهی مالک ویلا به‌دلیل آسیب احتمالی به ویلا، مزاحمت برای همسایگان یا آسیب به فضای سبز ویلا با این موضوع مخالفت می‌کند. بعضی از مواقع هم شما امکان برگزاری مهمانی را خواهید داشت.
آیا امکان ورود حیوانات خانگی به ویلاها وجود دارد؟
بسیاری از مسافران اقامت در ویلاهایی را می‌پسندند که امکان ورود حیوانات خانگی را داشته باشند؛ دراین‌صورت می‌توانند حیوانشان را هم به سفر ببرند. برای بررسی شرایط ورود حیوانات خانگی به ویلا حتما به سایت علی بابا رفته و در صفحه معرفی ویلای دلخواه، مقررات اقامتگاه را بخوانید.
شرایط کنسلی و استرداد ویلاهای چالوس چیست؟
پیش از اجاره ویلاهای چالوس حتما قوانین کنسلی را بخوانید و درصورت موافقت با آن برای اجاره اقدام کنید. اگر بدون توجه به این مقررات ویلا را اجاره کرده باشید، درصورت بروز مشکل در کنسلی و استرداد هزینه علی بابا مسئولیتی برعهده نمی‌گیرد. این قوانین در صفحه معرفی ویلا نوشته شده است.
چه امکاناتی در ویلاهای چالوس وجود دارد؟
برای اطلاع از امکانات هریک از ویلاهای چالوس باید فهرست امکانات آن را بخوانید که انتهای صفحه معرفی ویلا قرار دارد. ویلاهای چالوس به امکانات مختلفی مجهز شده‌اند؛ این موضوع باعث شده رنج قیمتی متفاوتی هم داشته باشند. متناسب با بودجه سفرتان، ویلایی را برای اقامت انتخاب کنید که هم قیمت مقرون‌به‌صرفه و هم امکانات مناسب داشته باشد. اگر در این زمینه به راهنمایی بیشتر احتیاج دارید، از تیم پشتیبانی علی بابا کمک بگیرید.