فقط در علی‌بابا

شاید از خودتان سوال کرده باشید که چرا علی‌بابا بهترین انتخاب برای خرید آنلاین بلیط هواپیما است؟ ما اینجا هستیم تا به این پرسش شما پاسخ بدهیم.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که علی‌بابا را به بهترین وب‌سایت خرید آنلاین بلیط تبدیل کرده است، ارایه‌ی بی‌نقص‌ترین خدمات سفر به شما هم‌وطن‌های عزیز است. علاوه بر آن، علی‌بابا خدماتش را به صورت شبانه‌روزی در اختیارتان گذاشته و پشتیبانی‌اش هم بیست و چهار ساعته برای خدمت‌رسانی به شما حاضر است.

شما در وب‌سایت علی‌بابا می‌توانید بیش‌تر از %95 پروازهای داخلی را جستجو کنید و اطلاعات کامل پرواز مورد نظرتان را مثل: زمان پرواز، قیمت بلیط، نوع هواپیما و تعداد صندلی‌های موجود را هم در لحظه ببینید.

علی‌بابا، امکان پیدا کردن همه‌ی پروازهای موجودِ مورد نظرتان را در هر تاریخ و بر اساس مبدا و مقصد داده شده، برای‌تان فراهم می‌کند. علاوه بر آن، نتیجه‌ی جستجوی‌تان را هم بر اساس قیمت، ساعت پرواز، خط هوایی و نوع بلیط به شما نمایش می‌دهد.

ارایه‌ی حساب کاربری، آرشیو بلیط‌های خریداری شده به همراه اطلاعات کامل‌شان و امکان لیست کردن مسافران سابق هم، از آن‌ دسته امکانات علی‌بابا است که کار خرید بلیط را برای کاربران‌اش هرچه آسان‌تر و سریع‌تر کرده است.

اگر بخواهید با علی‌بابا قرارداد ببندید، بهتر است بدانید که ما شرایط ویژه‌ای را هنگام عقد قرارداد با شرکت‌ها و دفترهای خدمات مسافرتی در نظر می‌گیریم که در نتیجه، بهترین فرصت برای همکاری‌های طولانی‌مدت را در اختیارتان قرار می‌دهد.

علاوه بر همه‌ی مواردی که گفتیم، شما در علی‌بابا می‌توانید به صورت کاملا آنلاین بلیط‌تان را خریداری کنید و آن‌را به‌صورت آنی دریافت کنید و البته، امکان کنسل کردن بلیط به شکل آنلاین و تنها در چند لحظه و برگشتن حداکثر هزینه، با کمترین درصد جریمه‌ی کنسلی به حساب‌تان را هم داشته باشید.

ضمنن، برای مسافرانی که پروازهای چارتری را خریداری می‌کنند هم امکان مخصوص به خودشان را دارد و آن‌ها اگر با اخلال در سرویس مواجه و بنا به هر دلیلی مجبور به خرید بلیط جدید بشوند، تنها کافی است که آن‌را به ای‌میل پشتیبانی (support@alibaba.ir) بفرستند تا علی‌بابا خسارت‌شان را تا دو برابر قیمت بلیط چارتری‌شان ضمانت کند.

بد نیست این را هم بدانید که علی‌بابا برای اولین بار در ایران، بلیط هواپیمایی نفت را آنلاین می‌فروشد و بلیط ماهان را هم در کنار بقیه‌ی خطوط هوایی به شما ارایه می‌کند.

پس، علی‌بابا بهترین انتخاب برای خرید آنلاین بلیط هواپیما است.