رویای علی‌بابا

علی‌بابا با رویایی شروع شد که حالا دیگر نه فقط یک رویا، که ماموریت بزرگ او است.

رویای سفری مطمئن و لذت‌بخش، با هزینه‌ای مناسب برای یک خانواده‌ی ایرانی. همین و بس. چشم‌انداز علی‌بابا این است که تا سال ١٣٩٨، هر خانواده‌ی ایرانی از بابت اینکه می‌تواند متناسب با درآمدش و با صرف هزینه‌ای اندک، سفری به یادماندنی، آرام و مطمئن داشته باشد، آسوده‌خیال باشد.

علی‌بابا می‌خواهد در یک کلام، تجربه‌ای شایسته‌ی هر ایرانی را برای شما رقم بزند.

درست است که هنوز اول راهیم و تنها فرصت ارایه‌ی الفبای خدمت و کیفیت برتر به مشتریانمان را داشته‌ایم، ولی مرد سفر هستیم و قدم‌هایمان را محکم و بلند برمی‌داریم. ما، در آغازِ آغازیم. در ابتدا، جمعی بودیم علاقه‌مند به سفر که سوابق حرفه‌ای متفاوتی در حیطه‌ی کسب و کار داشتیم و وقتی دور هم جمع شدیم تا چنین رویایی را به واقعیت مبدل کنیم، درست مثل یک جویبار کوچک، راهمان را کم‌کم در دل کویر باز کردیم. جویباری که حالا، دارد به رودخانه‌ای پرآب بدل می‌شود و تا دریا شدن، مسیر پرپیچ و خمی در پیش دارد.

ما قدم در راهی گذاشتیم که به اعتقاد خیلی‌ها، محکوم به شکست بود؛ اما حالا علی‌بابا سایتی موفق و رشک‌برانگیز است که فرزند سوم من و اول همکارهای من است. من دختری پنج ساله و پسری دو ساله دارم و البته، یک علی‌بابای یک ساله هم دارم.

علی‌بابا هنوز خردسال است، اما قدم‌های تاریخی و مهمی را در صنعت هوایی این کشور برداشته است. این صنعت هرگز به آن‌چه پیش از علی‌بابا بوده، برنخواهد گشت و مردمی که به کیفیت خدمات علی‌بابا و آسان‌تر شدن خدمات هوایی عادت کرده‌اند، دیگر به هیچ‌چیزی کم‌تر از علی‌بابا رضایت نمی‌دهند.

ما، با ارایه‌ی کیفیتی بی‌نظیر، سهولت و اطمینان، سطح انتظار مردم را بالا برده‌ایم.

زمانی‌که علی‌بابا، کار نوشتن برنامه‌ی اینترنتی خرید آنلاین را شروع کرد، بسیاری از دور و بری‌ها و حتی خود کارکنان علی‌بابا، امیدی به موفقیت طرحی که بیش‌تر از ده سال روی زمین مانده بود، نداشتند. اما امروز، علی‌بابا با تیم فنی قدرتمنداش و همچنین همکاری با شرکت‌های high tech صنعت هوایی از جمله شرکت فرانگر، به سایتی پیشرفته و رو به توسعه بدل شده است.

فراموش نکنیم که ماموریت علی‌بابا، فروش آنلاین بلیط نیست، بلکه برنامه‌ریزی برای سفری خاطره‌انگیز، مطمئن و مناسب برای یک خانواده‌ی ایرانی است؛ که تا رسیدن به چنین روزی، هیچ‌کدام از ما دست از تلاش برنخواهیم داشت.

استقبال شرکت‌های هواپیمایی و خصوصن حمایت سازمان هواپیمایی کشوری از علی‌بابا، برای ما پشتوانه‌ی بسیار بزرگی بوده و هست. ما سعی می‌کنیم با رعایت استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین‌های پیش‌رو، کیفیت کارمان را روز به روز بالاتر ببریم.