تور تونس

تور تونس

 

تور تونس، آنچه باید بدانید

اگر استراحت و آرامش در سواحل مدیترانه را دوست دارید ولی شلوغی سواحل ترکیه را دوست ندارید، اگر رمز و راز معماری باشکوه شهرها و بناهای اسلامی را دوست دارید ولی می‌خواهید از خاور میانه کمی فاصله بگیرید، اگر عاشق غذاهای پرادویه‌ی شرقی هستید اما دوست ندارید از غذاهای تند هندی آتش بگیرید، اگر دوست دارید خودتان را شگفت‌زده کنید و باقی‌مانده‌های باشکوه روم باستان را در جایی غیر از ایتالیا ببینید، اگر علاقه‌مند سینمایید و دوست دارید لوکیشن بعضی از مشهورترین فیلم‌های جهان مانند «گلادیاتور» و «جنگ ستارگان» را ببینید، اگر از نزدیکی آثار تاریخی به سواحل تفریحی لذت می‌برید، اگر مقصدی رمانتیک، خاص و متفاوت برای ماه عسل می‌خواهید، و درنهایت اگر از سفرهای تکراری خسته شده‌اید و می‌خواهید سفری سرشار از تجربه، متفاوت و آرمش‌بخش را تجربه کنید، تونس با 8 اثر تاریخی ثبت شده در میراث جهانی یونسکو، مردم خونگرم و جذابیت‌ها و زیبایی‌های خیره‌کننده‌اش منتظر شماست.

 

تالاسوتراپی: دریا درمانی (thalassotherapy) از درمان‌های تکمیلی است و از تالاسا (thalassa) گرفته شده که واژه‌ای یونانی و به معنای دریاست. تالاسو به معنای استخری است که با آب دریا پر می‌شود و تحت شرایط محیطی و دمایی خاصی نگهداری می‌شود. دریادرمانی تنها به شنا کردن محدود نمی شود بلکه که شامل حرکات گوناگون مانند دوش گرفتن و پاشیدن آب گرم دریا، گذاشتن رسوبهای دریایی و مرهم‌های جلبکی یا استشمام بخورهای دریایی نیز می‌شود.

ماساژ کالیفرنیایی: در این ماساژ کل بدن را با روغن‌های مخصوص چرب کرده و ضربه های آرامی را پشت سر هم به آن وارد می‌کنند. ماساژ کالیفرنیایی را معموالا برای بهبود وضعیت جسمانی و رسیدن به حس آرامش واقعی توصیه می‌کنند.

 

تور تونس

 

تور نوروزی تونس