تور آفریقای جنوبی

درباره‌ی آفریقای جنوبی: آفریقای جنوبی نه تنها بخش بزرگی از جنوب آفریقا را شامل می‌شود، بلکه به عنوان کشوری مستقل که طبیعت وحشی و زندگی مدرن شهری و تنوع زبانی و فرهنگی را در کنار هم جا داده است، همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. این منطقه به واسطه‌ی وسعت‌اش، تنوع آب و هوایی عجیبی هم دارد و آب و هوای صحرایی خشک، آب و هوای مطبوع نیمه استوایی و هوای کوهستانی را می‌شود در نقاط مختلف آن دید. اگر عاشق طبیعت و غافلگیری‌های آن هستید، تور آفریقا با جذابیت‌های بکرش پیش روی شماست.

جاذبه‌های گردشگری: کیپ‌تاون و ژوهانسبورگ، دو منطقه‌ی مهم در آفریقای جنوبی هستند که می‌توانید هم برای خرید و دیدن شهر و هم برای طبیعت‌گردی به آن‌ها سر بزنید: آکواریوم دو اقیانوس در کیپ‌تاون و سان‌سیتی در ژوهانسبورگ که پر از خدمات تفریحی و ساحلی است، دو قطب مهم گردشگری آفریقای جتوبی محسوب می‌شوند. البته این تنها دو نمونه‌ی کوچک از عجایب رنگین کمان آفریقا‌ست. یادتان باشد که از دهکده‌های باستانی هم نباید غافل شوید.

تجربه‌ی هیجان‌انگیز: لمس حیات وحش از نزدیک، یکی از هیجان‌انگیزترین تفریح‌هایی است که فقط و فقط می‌شود در آفریقای جنوبی و با وجود پارک ملی کروگر تجربه‌اش کرد. شما می‌توانید در این پارک 130 گونه از پستانداران، 468 نوع پرنده و 114 نمونه از خزندگان را از نزدیک لمس کنید و در پارک بازی فیندا هم اکوسیستم هفت‌گانه‌ی آفریقای جنوبی را از نزدیک ببینید.

 

تورهای آفریقای جنوبی

تور آفریقا (پکیج اول)

تور آفریقای جنوبی