قطار سفیر - بلیط قطار سفیر | سایت علی بابا

شرکت قطار سفیر ، مجموعه‌ای از قطارهایی را که در کشور در حال فعالیت هستند، گردهم آورده است. با خرید آنلاین بلیط قطار سفیر، می‌توان از خدمات این مجموعه‌ی بزرگ و متنوع برخوردار شد. خدماتی که علاوه بر مسیرهای متفاوت ریلی، سطح امکانات مطلوبی را نیز شامل می‌شود. امروزه، قطار سفیر با اعتباری که طی سال‌های اخیر به دست آورده، از جایگاه شایسته‌ای در میان مردم برخوردار است.

قطار وانیاریل

یکی از مجهزترین قطارهای شرکت قطار سفیر، قطار وانیاریل است. از سال 1385 واگن‌های غزال نیز به مجموعه‌ی وانیاریل اضافه شد بنابراین از این زمان به بعد شاهد حرکت قطار وانیاریل غزال بوده‌ایم. برای خرید بلیط قطار وایناریل و بلیط قطار وایناریل غزال، کافی است به سایت علی بابا www.alibaba.ir مراجعه کنید و پس از وارد اطلاعات شخصی، مبدأ، مقصد و زمان سفر، بلیط قطارتان را خریداری کنید.

قطار مهتاب سیرجم

قطار مهتاب سیرجم، نیز از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی سفیر است. واگن‌های قطار مهتاب واگن‌های پارسی (کوپه‌ای) و واگن‌های اتوبوسی هستند که مسافران بنابر نیاز و شرایط‌شان می‌توانند انتخاب‌های مناسب خود را داشته باشند. بلیط قطار مهتاب سیرجم را می‌توانید در سایت علی‌ بابا www.alibaba.ir بیابید.  

قطار نورالرضا

قطار نورالرضا، با امکانات و ویژگی‌های خاص، نیز از اعضای شرکت قطار سفیر است. واگن‌ تازه عروس و دامادها و واگن‌ ویژه‌ی بانوان، از ابتکاراتی است که قطار نورالرضا را متمایز ساخته است. برای خرید آنلاین بلیط قطار نورالرضا کافی است به سایت علی بابا www.alibaba.ir مراجعه و پس از تکمیل مراحل خرید، آماده‌ی سفر شوید.

قطار سبا

قطار سبا نیز از دیگر مجموعه‌هایی است که تحت عنوان شرکت قطار سفیر فعالیت می‌کند. قطار سبا اخیراً قطارهای لوکس غدیر را راه‌اندازی کرده است. این قطار با 160 کیلومتر بر ساعت سرعت و امکانات رفاهی بسیار مطلوب، خاطره‌ای شیرین از سفر با قطار را در ذهن مسافران، باقی می‌گذارد. بلیط قطار سبا به مقاصد گوناگون در سایت علی بابا www.alibaba.ir موجود است، تنها چند کلیک کافی است تا بلیط قطار سبا برای شما صادر شود.

قطار کوثر

قطار کوثر نیز از دیگر اعضای شرکت قطار سفیر است. قطار غزال کوثر نیز چهار تخته است و سایر واگن‌های این قطار شش تخته‌اند. علاوه بر این واگن‌ها، 2 واگن نیز در قطار کوثر به رستوران اختصاص یافته است. برای خرید آنلاین بلیط قطار غزال  کوثر و سایر بلیط‌های این شرکت، می‌توانید وارد سایت علی بابا www.alibaba.ir شوید و بلیط مورد نظرتان را به سادگی خریداری کنید.

خدمات قطار سفیر

تمام شرکت‌هایی که تحت نظارت قطار سفیر فعالیت می‌کنند یعنی قطار وانیاریل، قطار مهتاب، قطار نورالرضا، قطار سبا و قطار کوثر امکانات متعدد و مناسبی دارند که می‌توان از میان آنها به وجود مانیتور در کوپه، ارائه بسته‌ی پذیرایی، سیستم‌های صوتی و تصویری و فراهم بودن لوازم خواب اشاره کرد.