تور آمریکا و آروپا

درباره‌ی اروپا و آمریکا: سخت‌ترین مرحله‌ی سفر به اروپا و آمریکا دریافت ویزا است. در تور اروپا و آمریکا دشواری دریافت ویزای شینگن یا ویزای آمریکا از دوش شما برداشته می‌شود و دریافت ویزا برعهده‌ی تور است. از این‌ها گذشته، آژانس سفرهای علی‌بابا تورهای خود را با پروازها و هتل‌های دارای استاندارد بالا برگزار می‌کند. شما می‌توانید مثلا با خرید تور 9روزه‌ی رم ـ پاریس، نیمی از سفر را در شهر تاریخی و زیبای رم و نیمی دیگر را در پاریس رویایی بگذرانید. یا در قاره‌ی آمریکا با خرید تور برزیل، چند روز را در سائوپائولو و چند روز را در شهر زیبای ریودوژانیرو بگذرانید.

جاذبه‌های گردشگری: در وجب به وجبِ شهرهای اروپا، آثار تاریخی و موزه‌ها و باغ‌ها و پارک‌های زیبا، گردشگران را به سوی خود می‌خوانند. کافه‌های فضای باز از شاخص‌ترین پاتوق‌های اروپایی است. کافه‌نشینی و رستوران‌گردی جزء مهمی از سبک زندگی مردم قاره‌ی سبز است. آمریکا هم که دیگر گفتن ندارد، در تور آمریکا به کشور بزرگ‌ترین‌ها در هر چیزی سفر می‌کنید! ساختمان‌ها، خودروها، پارک‌ها و موزه‌های آمریکا در دنیا رکورددارِ عنوان گسترده‌ترین و بزرگ‌ترین‌ها هستند. خوشبختانه خرید در هر دو قاره‌ی اروپا و آمریکا به دلیل حراج‌های باورنکردنی برندها از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های سفر است.

تجربه‌های هیجان‌انگیز: اگر زاویه‌ی دیدتان را کمی جابه‌جا کنید، خود سفر به اروپا و آمریکا به تنهایی می‌تواند تجربه‌ی هیجان‌انگیزی باشد! اما اگر می‌خواهید دوز هیجان سفرتان را بالا ببرید، چرخ‌وفلک هزاره موسوم به چشم لندن مرتفع‌ترین چرخ‌وفلک جهان است، دیزنی‌لند پاریس هیجان‌انگیزترین جاذبه‌ی پاریس است که بازدیدکننده‌‌های آن از لوور و ایفل هم بیشترند. پارک آبی جزیره‌ی استوایی برلین بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده‌ی جهان است. گشت‌وگذار در تایمزاسکوئر نیویورک، تفریح در دیزنی‌لند کالیفرنیا در آمریکا و سواحل برزیل و آمریکای جنوبی را هم که خودتان می‌دانید!