شرکت هواپیمایی اطلس جت | سایت علی بابا

اطلس جت

هواپیمایی اطلس جت ترکیه که این روزها به نام آشنایی برای مسافران ایرانی تبدیل شده است، به نسبت کیفیت خدمات پروازی که ارائه می‌دهد، قیمت مناسبی در بین سایر هواپیمایی‌ها دارد. این شرکت هواپیمایی، جوان است و اولین فعالیت جدی خود را در عرصه‌ی آسمان‌ها در سال 2001 شروع کرده و با این حال توانسته در این مدت کم، طرفداران زیادی به خصوص در بین ایرانیان برای خود دست و پا کند. اطلس جت در تاریخ 1 فوریه 2015، نام خود را از اطلس جت به اطلس گلوبال Atlas Global تغییر داد. این هواپیما روزانه از تهران به استانبول، آنتالیا، ازمیر و بدروم پرواز دارد و این پروازها را از طریق ادامه‌ی مسیر از استانبول انجام می‌دهد که بسیار به مذاق مسافر ایرانی خوش می‌آید.

این هواپیمایی، به نحوی خدمت‌رسانی با قیمت مناسب را در حق کلاس‌های پروازی خود تمام کرده است که کلاسی تحت عنوان اکونومی پلاس را به جای کلاس پروازی اکونومی جایگزین کرده است. این کلاس پروازی، فقط و فقط منحصر به اطلس جت است و در هیچ خط هوایی دیگری، چنین کلاسی در میان انتخاب مسافران دیده نمی‌شود. کلاس هواپیمایی اکونومی پلاس، خدمات ویژه‌تری را به نسبت کلاس هواپیمایی اکونومی در سایر خطوط هوایی دارد اما بهای بلیط آن، با بهای این کلاس در باقی خطوط هوایی تفاوتی ندارد.

 

میزان بار مجاز در پروازهای اطلس جت، به ازای هر نفر، 30 کیلوگرم است که این میزان بار برای کلاس بیزینس، 40 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. 

این هواپیمایی در آشیانه‌ی ناوگان خود، 18 فروند هواپیمای جت مسافربری را جا داده است تا همیشه و در همه حال برای خدمت‌رسانی به مسافران در هر 30 مسیر خود به دور دنیا، آمادگی لازم را داشته باشد. شما می‌توانید برای خرید بلیط‌ خارجی خود، وارد سامانه‌ی خرید آنلاین بلیط داخلی و خارجی هواپیما www.alibaba.ir شوید و فقط با چند کلیک و بدون دردسرهای اضافه، به‌صورت کاملا آنلاین، بلیط پرواز مورد نظرتان را از این ایرلاین خریداری کرده و خودتان را برای سفر دلپذیرتان با عقاب ترکیه آماده کنید.

 

خرید بلیط هواپیمای مسیرهای پرسفر هواپیمایی اطلس جت از تهران

تهران ـ استانبول

تهران ـ بدروم

تهران ـ آنتالیا

تهران ـ قبرس

تهران ـ ازمیر

تهران ـ لندن